Tréninky


Letní trénink

Letní příprava se skládá z tréninků na vodní hladině hlučínské štěrkovny. Tréninky uskutečňujeme každé pondělí a čtvrtek od 15:00 do 19:00. Trénink zahrnuje přípravu lodě, 2 hodiny trénink na vodě když je vhodné počasí a síla větru.

Pokud nám počasí nedovolí plachtit, pak probíhá trénink na břehu a to formou přednášek o trimu lodi, taktice a technice jízdy a pravidlech. V případě pěkného počasí, avšak bezvětří jsou vymýšleny kolektivní hry.

Zimní trénink

Zimní příprava probíhá v jedné z hlučínských tělocvičen každou středu kolem 17:00-19:00. Trénink u dětí je brán spíše formou různých kolektivních her, soutěží a sportů jako fotbal či florbal. U těch starších do tréninku zahrnujeme i fyzickou přípravu formou posilovacích cviků. Několikrát za zimu pořádáme taky jednodenní výlet na lyže či snowboardy.

Přesněji, našim cílem je, aby děti přes zimu neseděli doma, šli se jednou týdně protáhnout, posílit tělo a přitom se dobře pobavily v kolektivu svých kamarádů.

Background photo created by valeria_aksakova - www.freepik.com Background photo created by wirestock - www.freepik.com Vintage photo created by kjpargeter - www.freepik.com Background photo created by pvproductions - www.freepik.com